








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vysokozdvižný vozík na akumulátor WH101, žltý Rozmery balenia: 90 cm x 50 cm x 44 cm Hmotnosť: 17 kg
| Farba | Žltá |
|---|---|
| Vlastná hmotnosť | 13 kg |
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Výška tovaru v centimetroch | 50 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 44 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 90 |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✕ |
| Prevodovka | Beh dopredu a dozadu, |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Motor | 2x45W |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Batéria | 1x12V4,5Ah |
| Rýchlosť | 2-4 km/h |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Diaľkové ovládanie | + |
| Audio | MP3 USB |
| Celková hmotnosť v gramoch | 33000 |
| Model | WH101 |
| Rozmery vozidla | 117 cm x 55 cm x 64 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo