





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové auto Mercedes+ s návesom XMX622B, modré, s LCD displejom Rozmery balenia: 111 cm x 65 cm x 39 cm 64 cm x 59 cm x 31 cm Hmotnosť balenia: 36 kg
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Šírka výrobku v centimetroch | 70 |
| Motor | 2x45W |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Rýchlosť | 3-8 km/h |
| Batéria | 2x12V7Ah |
| Kľúče | - |
| Audio | Dotykový panel LCD MP4 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 175 |
| Vlastná hmotnosť | 23 kg |
| Model | XMX622B |
| Celková hmotnosť v gramoch | 253166.67 |
| Rozmery vozidla | 143 cm x 72 cm x 67 cm |
| Výška tovaru v centimetroch | 124 |
| Výrobca | LEAN CARS |

































Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
Záhradný
Skladom
Plastové
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
300×300 cm, párty stany, nožnicový
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Analógová
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Okrúhla
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo