











Najlepšia cena za posledných 30 dní: 228 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Veľký, robustný a vyrobený z najkvalitnejšieho plastu, tento štvorkolka v modernom štýle poteší aj tých najmenších milovníkov motorizmu. Hračka odporúčaná výrobcom pre deti od 3 rokov Má certifikát CE. Na samostatné zostavenie (v balení je návod, jednoduchá montáž trvá 20–30 minút). Rozmery balenia: 95 x 62 x 42 cm 17,5 kg
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Batéria | 12V7Ah |
| Šírka výrobku v centimetroch | 45 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 65 |
| Výška tovaru v centimetroch | 100 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (vpred/vzad) |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Audio | Hudobný panel s MP3, USB, SD |
| Vlastná hmotnosť | 25 kg |
| Disk | 2x45W |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Model | Štvorica |
| Celková hmotnosť v gramoch | 48750 |
| Rozmery vozidla | 90 cm x 63 cm x 63 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |





Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
























Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Záhradný
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové
Na odoslanie o 5 dní
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Analógová
Skladom
Izbový, klasický
Skladom
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Elektrické
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Kovový, rozkladací, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom


Kovová, voľne stojaca
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom