Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LEAN CARS JS360-1 Batériové auto čierne
História cien
- 30. 5. 2026 - 454 €
- 9. 4. 2026 - 454 €
Popis produktu
Rozmery balenia: 143 x 76 x 51 cm Hmotnosť vozidla: 34,5 kg Hmotnosť s obalom: 41,5 kg
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Značka | Iné |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 80 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 55 |
| Max. zaťaženie | 50 kg |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Audio | USB |
| Rýchlosť | 3-6 km/h |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Výška tovaru v centimetroch | 145 |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Batéria | 24V7Ah |
| Disk | 2x200W |
| Vlastná hmotnosť | 34,5 kg |
| Model | Jeep JS360-1 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 106333.33 |
| Rozmery vozidla | 136 cm x 87 cm x 110 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |






























































