








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Žlté Audi R8 Spyder na batériu Audi R8 Spyder je auto, ktoré sa objavilo v mnohých filmoch a počítačových hrách – pozná ho takmer každý ! Jeho názov pochádza z prototypu Le Mans Audi R8 , ktorý odkazuje na automobilové preteky Le Mans, kde je úlohou pretekárov prejsť čo najviac kôl na vyznačenej trati počas jednej doby. Napriek svojmu športovému charakteru bude Audi R8 veľmi pohodlným vozidlom prispôsobeným na každodenné mestské používanie . Detský model Audi R8 je verzia, ktorá štýlovo odkazuje na roadster , čo sa vyznačuje dvoma sedadlami, chýbajúcou pevnou strechou a športovým temperamentom. Ďalšou výhodou je aj originálna žltá farba karosérie , vďaka čomu je ťažké ho na ulici prehliadnuť. Zmenšená verzia Audi R8 Spyder je rovnako ako jej plnohodnotný ekvivalent vybavená fantasticky vyzerajúcimi svetlometmi so svietiacimi LED diódami , ako aj tónovaným predným sklom a masívnou, vysokou mriežkou. Žltý model športového Audi pre deti ukrýva vo svojom interiéri komponenty, ktoré umožňujú jazdu rýchlosťou od 3 do 5 km/h , za čo zodpovedajú dva motory s výkonom 45 W každý, ako aj dvojitá batéria 2x6V4 , 5Ah . Okrem toho má autíčko automatickú prevodovku s tromi rýchlosťami, vďaka čomu si každý malý vodič vyberie rýchlosť, ktorá mu vyhovuje. Technické údaje, ktoré stojí za zváženie pri výbere prvého vozidla pre dieťa, sú krátka doba nabíjania batérií – 8 hodín, ako aj nízka vlastná hmotnosť auta, dosahujúca 12 kg. Vďaka týmto faktorom môžete žlté autíčko pre deti prenášať a voziť so sebou, vďaka čomu môže dieťa jazdiť na svojom vozidle aj na dovolenke alebo počas pobytu u starých rodičov. Predstavovaný roadster Audi R8 skrýva pod svojou športovou kapotou rad vymožeností, ktoré zvyšujú bezpečnosť a komfort každého dieťaťa. Vo vnútri vozidla sa nachádza mäkká dvojmiestna pohovka spojená s bedrovým pásom . Je vyrobená z čiernej ekokože zdobenej štýlovým prešívaním. Na záver sme si nechali niečo, čo urobí z každej jazdy žltým modelom Audi R8 Spyder fantastický zážitok – vo vnútri autíčka sa nachádza FM rádio , ktoré možno bez najmenších ťažkostí pripojiť k MP3 prehrávaču alebo USB kľúču. Detská verzia akumulátorového vozidla je označená certifikátom CE , ktorý zaručuje splnenie požiadaviek smerníc „Nového prístupu“ Európskej únie. Všetky prvky, z ktorých sa auto skladá, sú vyrobené z certifikovaných a predovšetkým bezpečných materiálov bez ostrých hrán, čo je zárukou spoľahlivosti a trvácnosti hračky. Miniatúrna verzia Audi R8 je osadená na kolesách EVA , ktoré sú vyrobené zo špeciálne vybraného plastu – umožňujú jazdu nielen po rovných a hladkých povrchoch. Podľa odporúčaní výrobcu je akumulátorové Audi R8 s originálnou licenciou koncernu určené pre všetky deti od 3 rokov. Ak však vaše dieťa fascinujú autá už od prvých rokov života, môžete mu zaistiť veselé a bezpečné hranie pomocou diaľkového ovládača 2,4G , ktorý je súčasťou sady. Rozmery balenia: 100 x 53 x 31 cm Hmotnosť: 13,5 kg
| Farba | Žltá |
|---|---|
| Stav | Nový |
| Vek dieťaťa | 3 roky + |
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 55 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 35 |
| Šírka vozidla | 59 |
| Výška tovaru v centimetroch | 105 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Počet dverí | 2 |
| Počet miest | 1 |
| Dĺžka vozidla | 100 |
| Batéria | 2x6V4,5Ah |
| Vlastná hmotnosť | 12 kg |
| Model | Audi R8 |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Rozmery vozidla | 100 cm x 59 cm x 45 cm |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Prevodovka | 3 rýchlosti |
| Audio | Výber zdroja zvuku |
| Značka | Audi |
| Celková hmotnosť v gramoch | 33687.5 |
| Hmotnosť výrobku s obalom | 14 |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo