







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové auto Mercedes SL65 S, červené lakované Rozmery balenia: 110 cm x 57 cm x 29 cm Hmotnosť balenia: 18 kg
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Batéria | 12V7Ah |
| Šírka výrobku v centimetroch | 29 |
| Výška tovaru v centimetroch | 57 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Motor | 2x45W |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 110 |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Kľúče | - |
| Vlastná hmotnosť | 14 kg |
| Model | XMX602B |
| Celková hmotnosť v gramoch | 30305 |
| Rozmery vozidla | 108 cm x 63 cm x 46 cm |
| Audio | MP3, MP4, |
| Výrobca | LEAN CARS |


























Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom



Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×40×40 cm, kovový, matný
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hranatý
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Nafukovací
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Nafukovací, hranatý
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Nafukovací
Na odoslanie o 1 týždeň