






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batériu HL1638 Zelené Odteraz môže mať vaše dieťa vlastné auto! Splňte sen svojho malého, kúpte mu pohodlné auto na akumulátor HL1638 v pútavom zelenom prevedení. Už teraz v dieťati rozvíjajte vášeň, ktorú budete v budúcnosti môcť spoločne zdieľať a prekonávať spolu široké cesty. Nechajte ho pocítiť radosť a slobodu, ktoré prináša samostatné riadenie dvojkolesového vozidla ! Detské autíčko na batériu vyzerá ako skutočné auto – s tým rozdielom, že jeho veľkosť je prispôsobená niekoľkoročnému dieťaťu. Pevná a odolná konštrukcia vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zaručuje nepretržitú zábavu po mnoho rokov. Autíčko na batériu HL1638 bolo navrhnuté v modernom štýle, čo uspokojí vkus nielen tých najmenších milovníkov automobilových hračiek, ale aj ich rodičov. Dôkladne prepracovanie interiéru a prvky imitujúce skutočné časti spôsobia, že sa vaše dieťa bude cítiť ako v skutočnom aute — ktoré samozrejme môže samo riadiť. Motoristická hračka HL1638 je určená pre všetky deti od 3 rokov , avšak pod vaším dohľadom ju môžu používať aj mladší pretekári. Predstavované auto na batériu má certifikát CE a jeho montáž je mimoriadne jednoduchá a rýchla – zaberie vám približne 30 minút. Rozmery krabice: 93 cm x 54,5 cm x 37 cm
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Značka | Iné |
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 60 |
| Výška tovaru v centimetroch | 100 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 40 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 40000 |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Disk | 2x45W |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Batéria | 2x6V4,5Ah |
| Vlastná hmotnosť | 20 kg |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (rýchla/pomalá) |
| Model | HL1638 |
| Rýchlosť | 3-6 km/h |
| Vek dieťaťa | Od 3 rokov |
| Audio | Rádio FM |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Rozmery vozidla | 93 x 58 x 49 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo