













Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové auto Mercedes AMG SL63, žlté, lakované Rozmery balenia: 128 cm x 66 cm x 33 cm Hmotnosť balenia: 25 kg
| Šírka výrobku v centimetroch | 33 |
|---|---|
| Výška tovaru v centimetroch | 66 |
| Max. zaťaženie | 35 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Kľúče | ✕ |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Vlastná hmotnosť | 20 kg |
| Audio | USB |
| Svetlá | Osvetlený prístrojový panel |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 130 |
| Rýchlosť | 3-8 km/h |
| Batéria | 24V7Ah |
| Motor | 2x200W |
| Otvárateľné dvere | V |
| Bezpečnostné pásy | V |
| Model | DK-SL63 |
| Rozmery vozidla | 124,5 cm x 74,5 cm x 49,5 cm |
| Celková hmotnosť v gramoch | 47190 |
| Výrobca | LEAN CARS |

Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo







Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo








Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
Záhradný
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Analógová
Skladom
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové
Skladom
Solárna
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhla
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo