


















Rozmery 90×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Obliečky: 100% polyester | 250 g/m 2 Plachta: 100% polyester | 160 g/m 2 Farba Sivá Biela Rozmery Obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Plachta: 90 x 200 cm Vyhotovenie Vyrobené zo 100% polyesteru so špeciálnou úpravou Obliečky spĺňajú medzinárodný certifikát zdravotnej nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100 Obliečky majú zapínanie na zips a nevyžadujú žehlenie Plachta je napínacia, s gumou Plachta je nežehlivá Odporúčaná teplota prania: 30 °C – 40 °C (podľa štítku výrobcu) Balenie tejto sady obsahuje 1 ks prikrývky 140 x 200 cm 1 ks vankúša 70 x 90 cm 1 ks plachty 90 x 200 cm Nechajte sa inšpirovať Výhodné sady obliečok Obliečky Spálňa Krepové obliečky Obliečky z mikrovlákna Saténové obliečky
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Krep, Mikrovlákno, Satén, Polyester, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Biela |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Motív obliečok | Pruhy |
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Nežehlivé | Áno |
| Hrejivé obliečky | Áno |
| Ročné obdobie | Zima, Jeseň |
| Štýl obliečky | Moderné |
| Obojstranné | Nie |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |

Z mikroplyšu, z mikroflanelu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, francúzska, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, s 3D efektom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednolôžková, z polybavlny
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, saténová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, z mikroflanelu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, so zipsom
Na odoslanie o 5 dní
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, krepová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, krepová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikroplyšu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Na odoslanie o 1 deň
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S vankúšom, polyesterová, s výplňou z peria
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
30×50 cm, v sadách, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo