


Rozmery 80×160 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detské jersey prestieradlá pre pohodlie dieťaťa aj juniora Bavlna a detské plachty sú najlepšou kombináciou pre zdravý spánok detí. Plachta 80x160 cm urobí deťom radosť aj s levanduľovou farbou, ktorá efektne doladí obliečky pre dievča, aj obliečky pre chlapca. Jersey plachta je napínacia a má jemný, hladký, ale zároveň savý a vysoko odolný materiál. Napínacia plachta je zakončená všitou gumičkou po obvode a tak sa ľahko upevní na matrac a krásne na ňom drží. Vyberte si obľúbenú farbu. Plachty 80x160 z našej v ponuky urobia parádu a potešia vášho drobca.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 160 cm |
| Typ | Napínacie, Klasické |
|---|---|
| Materiál | Jersey, Bavlna |
| Rozmery | 80 x 160 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 15 cm |
| Rozmery plachiet | 80 x 160 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 80 x 160 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

Bavlnené
Skladom

Napínacie
Skladom
Napínacie
Skladom
70×140 cm, bavlnené
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Napínacie
Skladom
70×140 cm, bavlnené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, napínacie
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, napínacie, jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, napínacie, jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasické, jersey
Skladom
70×140 cm, napínacie, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Napínacie, bavlnené
Skladom
Napínacie
Skladom
70×140 cm, napínacie, jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
60×120 cm, napínacie, jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Napínacie, bavlnené
Skladom
Bavlnené
Skladom
Napínacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
Napínacie, bavlnené
Skladom
Napínacie, bavlnené
Skladom
80×160 cm, napínacie, klasické
Skladom
90×200 cm, bavlnené
Skladom
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom

90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom