


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Levanduľová jersey plachta 180x200 cm pre kvalitný spánok v bavlne Vyrábajú sa zo 100% bavlny s vysokou stálofarebnosťou, a preto sú priedušné a vhodné na celoročné využitie. Levanduľová plachta poteší nielen romantické duše, ale doladí aj provence štýl a s voľbou kvetinového vzoru obliečok navodí krásnu jarnú či letnú atmosféru. Hladký materiál je príjemný na dotyk a dobre absorbuje vlhkosť. Spodná časť prestieradla na dvojlôžko je zakončená všitou gumou, vďaka ktorej sa ľahko upevní na matrac a dobre na ňu drží. Stačí si len vybrať tu správnu plachtu a spánok ako na obláčiku máte zaručený. Predĺžte životnosť matraca a uľahčite si starostlivosť o hygienu vášho lôžka pomocou chrániča matracov.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Farba | Ružová |
| Rozmery | 180x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 180 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Typ | Klasické |
| Výrobca | XPOSE® |

80×160 cm, napínacie, klasické
Skladom

Napínacie
Skladom
Napínacie
Skladom
70×140 cm, bavlnené
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Napínacie
Skladom
70×140 cm, bavlnené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, napínacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, napínacie
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Klasické, jersey
Skladom

Napínacie, bavlnené
Skladom
Napínacie
Skladom
Napínacie, bavlnené
Skladom
60×120 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Napínacie, bavlnené
Skladom
Bavlnené
Skladom
Napínacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
Napínacie, bavlnené
Skladom
Napínacie, bavlnené
Skladom
80×160 cm, napínacie, klasické
Skladom
90×200 cm, bavlnené
Skladom
70×140 cm, napínacie, jersey
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
70×140 cm
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
90×200 cm, napínacie, bavlnené
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom