











Najlepšia cena za posledných 30 dní: 76,95 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Batériová štvorkolka Little Monster pre batoľatá Červený 25W pohon je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 66 x 40 x 37 cm, Maximálne zaťaženie: 30 kg, Kolesá: Plast 20 x 9 cm, Kolesá: Plast 20 x 9 cm, Sedadlo: 24 x 13 cm, Veľkosť vozidla: Dĺžka 70 cm, Šírka 38,5 cm, Výška 42 cm, Hmotnosť vozidla: 5 kg, Rozmery kartónu: 66 x 40 x 37 cm, ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia Quad Little Monster Motor 25 W Batéria 6 V/4,5 Ah, Kolesá Plast 20 x 9 cm, Vybavenie Sedadlo 24 x 13 cm, Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 70 cm, Šírka 38,5 cm, Výška 42 cm, Hmotnosť vozidla 5 kg, Rozmery kartónu 66 x 40 x 37 cm, Hmotnosť kartónu 6,5 kg, Maximálne zaťaženie 30 kg, Svetlá výška 5,5 cm, Dodatočné vybavenie Návod na použitie, Nabíjačka,
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Sedadlo – počet | 1 |
| Kolesá – priemer | ⌀20 cm |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Kolesá – šírka | 9 cm |
| Batéria – napätie | 6 V |
| Batéria – kapacita | 4,5 Ah |
| Motor – výkon | 25 W |
| Svetlá výška | 5,5 cm |
| Hmotnosť vozidla | 5 kg |
| Sedadlo – rozmery | 24 x 13 cm |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 70 cm,Šírka 38,5 cm,Výška 42 cm |
| Hmotnosť balenia | 6,5 kg |
| Rozmery balenia | 66 x 40 x 37 cm |
| Výrobca | Ramiz |

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo




Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo










Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom





Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové
Na odoslanie o 5 dní
Plastová
Skladom
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Analógová
Skladom
Izbový, klasický
Skladom
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Elektrické
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
150×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 20 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný
Skladom
Matný, z lamina, v škandinávskom štýle
Dostupné v 14 e-shopoch
Skladom
Vnútorný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová, voľne stojaca
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom