





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorová motorku TR1909 Odteraz môže mať vaše dieťa vlastný motocykel! Splňte sen svojho dieťaťa kúpou pohodlného akumulátorového motocykla TR1909. Už teraz v dieťati rozvíjajte vášeň, ktorú budete v budúcnosti môcť spoločne zdieľať a prekonávať spolu široké cesty. Nechajte ho pocítiť radosť a slobodu, ktoré prináša samostatné riadenie jednostopového vozidla! Detské vozidlo na akumulátor vyzerá ako skutočný motocykel – s tým rozdielom, že jeho veľkosť je prispôsobená niekoľkoročnému dieťaťu. Solídna a pevná konštrukcia vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zaručuje nepretržitú zábavu po mnoho rokov. Akumulátorový motocykel TR1909 bol navrhnutý v modernom štýle, čo uspokojí vkus nielen najmladších milovníkov motoristických hračiek, ale aj ich rodičov. Do najmenších detailov prepracovaný interiér a prvky imitujúce skutočné časti spôsobia, že sa vaše dieťa bude cítiť ako na skutočnom motocykli. Motocykel je osadený na dvoch širokých plastových kolesách s gumovým pásom uprostred. Bezpečnosť jazdy zabezpečujú menšie bočné kolieska namontované vzadu. Kolesá sú vybavené dezénom, vďaka čomu je možná jazda po rôznych povrchoch. Táto motoristická hračka je určená pre všetky deti od 3 rokov, avšak pod vaším dohľadom ju môžu používať aj mladší pretekári. Predstavované auto na akumulátor má certifikát CE a jeho montáž je mimoriadne jednoduchá a rýchla – zaberie vám približne 30 minút. Rozmery balenia: 78,5 cm x 39 cm x 47 cm Hmotnosť s obalom: 9,3 kg
| Farba | Červená |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Šírka výrobku v centimetroch | 50 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 40 |
| Výška tovaru v centimetroch | 80 |
| Batéria | 1x6V4,5Ah |
| Audio | X |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Prevodovka | Beh dopredu |
| Disk | 1x45W |
| Rýchlosť | 2,5-3 km/h |
| Vlastná hmotnosť | 7,8 kg |
| Model | Motor TR1909 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 26666.67 |
| Rozmery vozidla | 102 cm x 43 cm x 60 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Elektrické, samonasávacie, priemer
Na odoslanie o 5 dní
40×35×35 cm, pufy, čalúnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
⌀ 31 cm, liatinový, s pokrievkou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
115×90×67 cm, závesné, z umelého ratanu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo