

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievateľné stropné svietidlo s LED technológiou. Elegantný jednoduchý dizajn. Vhodné na umiestnenie v obývacej izbe aj v spálni. Diaľkovým ovládačom je možné svetlo plynulo stmievať, meniť farebnú teplotu alebo voliť medzi prednastavenými režimami svietenia. Nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000 - 6500K.
| Pätica | Integrovaný LED modul |
|---|---|
| Príkon zdroja | 48 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3360 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 230 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 48 W |
| Tvar | Guľatý |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 48 W |
| Series | MATTEO Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový, priemer, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, drevený, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Inteligentný, s teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenený, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový, výška, hĺbka
Skladom
Kovový, plastový, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kovový, šírka, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, šírka, výška
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, priemer, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo


Plastový, priemer, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový, plastový, inteligentný
Na odoslanie o 3 dni

Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, plastový, hĺbka
Na odoslanie o 3 dni
Okrúhle, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo