Brilagi - LED stmievateľné svietidlo FRAME SMART LED/30W/230V čierne IP44 + diaľkové ovládanie
3,0(1 hodnotenie)
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
Parametre
Hlavný materiálKov
SmartAno
Farba svetlaTeplé biele, Denné biele, Studené biele
FarbaBiela
ŠtýlOstatné
MiestoPergola/Záhrada a cesty/Kúpeľňa
TypVonkajšie stropné svietidlo/Stropné svietidlo
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja30 W
Priemerná životnosť zdroja50000 h
Teplota chromatickosti3000-6000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Stupeň krytia (ip)IP44
Celkový svetelný tok3000 lm
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Inteligentné osvetlenie
Ekvivalent klasickej žiarovky205 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja30 W
TvarObdĺžnikový
Index podania farieb (cri)80 Ra
Celkový príkon svietidla30 W
SeriesFRAME Brilagi
VýrobcaBrilagi
Recenzie
3.0
1 hodnotenie
5
0 x4
0 x3
1 x2
0 x1
0 x
Používateľské recenzie
Neprihlásený používateľ
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Podobné produkty
Immax NEO 07289L - LED+CCT stmievateľné stropné svietidlo LONA 36W/230V pr. 45,5 cm + DO