








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievateľný luster s LED technológiou. Vhodný do obývacej izby aj do spálne. Diaľkovým ovládačom môžete svetlo plynule stmievať, meniť farebnú teplotu alebo prepínať medzi prednastavenými režimami svietenia. Nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000 - 6000K.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Okrúhle |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 105 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 7350 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 105 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Celkový príkon svietidla | 105 W |
| Series | TWISTER Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, orientálny
SkladomDoprava zadarmo
Do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Drevený, zapínaný vypínačom, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Zapínaný vypínačom, okrúhly, atypický
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo