









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievateľný LED luster. Vhodný do obývacej izby aj do spálne. Diaľkovým ovládačom je možné svetlo plynulo stmievať, meniť farebnú teplotu alebo prepínať medzi prednastavenými režimami svietenia. Nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000 - 6000K.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 60 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 60 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 4200 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 290 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 60 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Series | TWISTER Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, s tienidlom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, okrúhly
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Sklenený, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDo kuchyne, LED, sklenený
Skladom
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, so stmievačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo