Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Brilagi-LED Stmievateľný luster na lanku TWISTER LED/48W/230V priemer 50 cm zlatý +DO
História cien
- 18. 5. 2026 - 95,9 €
- 11. 12. 2025 - 95,9 €
Popis produktu
Stmievateľný luster s LED technológiou. Vhodný do obývacej izby aj spálne. Diaľkovým ovládačom je možné svetlo plynulo stmievať, meniť farebnú teplotu alebo vyberať medzi prednastavenými režimami osvetlenia. Nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000 - 6000K.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Okrúhle |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 48 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3360 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 230 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 48 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Celkový príkon svietidla | 48 W |
| Series | TWISTER Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Odporúčame

Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatým vnútrom 3-žiarovkové - Buell
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderný luster čierny s dymovým sklom, 9 svetiel - Amel
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Hotelová elegantná závesná lampa čierna so zlatým a zeleným sklom 3-svetlá - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Škandinávske závesné svietidlo béžové s bielym sklom 6-svetiel - Wisp
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva biele 6-svetiel - Jeana Straight
Do kuchyne, drevený, v modernom štýle
Skladom
Závesné svietidlo čierne so zlatom s dymovým sklom 5-svetlo - Zuzanna
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 3-svetlá - Sheena
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Skandiánske závesné svietidlo biele 45 cm - Lina Drop
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Hotelová elegantná závesná lampa tmavý bronz s jantárovým sklom - Stavelot
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesné svietidlo v bronzovej farbe s kovovým tienidlom ø 31 cm Chandelier – Opviq lights
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Danisha
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Orientálne vonkajšie závesné svietidlo bambus 3-svetlo IP44 - Rafael
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, s tienidlom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo béžové 80 cm vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Girello
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Skandiánske závesné svietidlo opálové sklo 50 cm - Ball 50
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Závesná lampa čierna s jantárovým, dymovým a čírym sklom 6-svetiel - Elena
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 8-svetlo - Sandra
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 3-svetlo 226 cm - Qara
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne GU10 50mm IP44 - Tuba
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 11 e-shopoch
Skladom
Moderné stropné svietidlo mosadzné s jantárovým sklom 4-svetlá - Alanis
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s jantárovým a dymovým sklom 5 svetiel - Atény
Do kuchyne, LED, sklenený
Skladom
Art Deco závesná lampa čierna s oválnou stropnou doskou a zeleným a modrým sklom 6-svetiel - Douglass
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Nastaviteľná závesná lampa tmavá bronz vrátane stmievateľného LED - Lamba
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo bronzové 72 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowan
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo tmavý bronz GU10 50mm IP44 - Tuba
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 4 svetlá - Dome
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne - Tubo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Boho závesná lampa terakota IP44 - Terracotta
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Art Deco závesná lampa čierna s dymovým sklom 4-svetlá - Wallace
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo zlaté so sklom 4-svetlo - Laura
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s mosadzou a jantárovým sklom 3-svetlo - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/60W/230V 3000-6000K 50 cm + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa VARIO LED/15W/230V 3000-6000K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom



































































