







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním. Možno plynule stmievať, meniť farbu svetla alebo prepínať medzi prednastavenými režimami. Funkcia pamäte - svietidlo si zapamätá nastavenia len pri vypnutí diaľkovým ovládačom; pri vypnutí klasickým vypínačom sa vráti do pôvodného nastavenia. Nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000–6000 K. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 58 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 4930 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 340 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 58 W |
| Tvar | Štvorcový |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Denná biela/Teplá biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 58 W |
| Series | SLIMFRAME Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |


Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
S denným bielym svetlom
Skladom
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, inteligentný, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom


Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo