









Rozmery 47×90×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 90 cm Výška: 47 cm Hĺbka: 46 cm Farba korpusu: Sivý mat Materiál korpusu: Lakovaná doska Farba čela: Sivý mat Materiál čela: Lakovaná MDF doska Štruktúra čela: Hladká Počet zásuviek: 2 Priestranné zásuvky s funkciou tichého zatvárania Plný výsuv pre ľahký prístup k obsahu zásuviek Povrch odolný voči UV žiareniu Na kombináciu s pracovnou doskou alebo umývadlom Otis, Vela Montovaný výrobok
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Osvetlenie | Nie |
| Farba čela | Šedá matná |
| Farba korpusu | Šedá matná |
| Počet zásuviek | 2 |
| Štruktúra čela | Hladká |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Závesná |
| Vrátane pultovej dosky | Nie |
| Šírka (mm) | 900 |
| Hĺbka (mm) | 460 |
| Výška (mm) | 470 |
| Séria | Mexen Orio |
| Výrobca | Mexen |

47×120×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×100×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×70×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×60×46 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
47×90×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×90×46 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
55×90×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
47×120×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×50×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
55×70×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
47×120×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×96×35 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
47×90×46 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×120×48 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×120×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
55×75×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
47×70×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
55×120×46 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×101×47 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
45×79×48 cm, s umývadlom, matná
Skladom
235×90×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
50×180×48 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
52×118×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, matná
Skladom
55×119×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×50×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×100×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
52×82×43 cm, v dekore dub, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
53×99×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
40×80×48 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo