







Rozmery 74×61×34 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesná skrinka pod umývadlo 2x dvierka chrómové úchytky Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Možné inštalovať s nožičkami, ktoré je nutné objednať samostatne. Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu, nevystavujte ho trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 61 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Typ | S umývadlom, Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60,6x74x33,7 cm |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Šírka (mm) | 606 |
| Hĺbka (mm) | 337 |
| Šírka skrinky | 60-69 cm |
| Séria | Aqualine KERAMIA FRESH |
| Výrobca | Aqualine |

60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom