




Rozmery 50×50×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Radi by ste súčasné umývadlo doplnili o praktickú skrinku? Máme pre Vás riešenie v podobe nábytku Dino. Skrinku jednoducho zasuniete pod umývadlo a je hotové. Nemusíte mať obavy o sifón, skrinka nemá chrbát a nič jej nebráni na inštaláciu. Možno zavesiť na stenu alebo použiť nožičky, ktoré sú na dokúpenie. Možno kombinovať so skrinkami série ZOJA. dvojkrídlové dvierka chrómové úchytky Možné inštalovať s nožičkami, ktoré je nutné objednať samostatne.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x30x50 cm |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Šírka (mm) | 500 |
| Hĺbka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 500 |
| Šírka skrinky | 50-59 cm |
| Séria | Aqualine Zoja |
| Výrobca | Aqualine |

S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom