




Rozmery 50×44×24 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria ZOJA Rozmer 44x50x23,5 cm Šírka 440 mm Výška 500 mm Hĺbka 235 mm Farba Biela Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Dvierka Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Nutná montáž Součást balení Bez umývadla Hmotnosť 4.732 kg Balenie 1 ks EAN 8590913822933 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Nutná montáž Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack). Bez umývadla Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Popis Možnosť výberu strany otvárania dvierok pri montáži (Otvory pre úchytku sú z vnútornej strany naznačené. Podľa zvolenej strany otvárania je potrebné ich vyvŕtať.) Popis série ZOJA - nová generácia kúpeľňového nábytku. Moderný dizajn umývadiel je zladený s ostrými hranami skriniek a podčiarknutý elegantnými plochými úchytkami v chrómu. Umývadlové skrinky sú závesné, ale niektoré z nich možno opatriť aj podpernými nohami pre jednoduchšiu inštaláciu. Skrinky sú ponúkané v prevedení lesklá biela a v matnom dekore mali wenge. Kolekciu možno samozrejme kombinovať so širokou ponukou doplnkových skriniek, zrkadiel a galériek. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Proti prípadnému zatekaniu vody do skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 44 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 24 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 44x50x23,5 cm |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Šírka (mm) | 440 |
| Šírka skrinky | 40-49 cm |
| Séria | Aqualine Zoja |
| Hĺbka (mm) | 235 |
| Výrobca | Aqualine |

51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom