








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním. Možno plynulo stmievať, meniť farbu svetla alebo voliť medzi prednastavenými režimami. Funkcia pamäti - svietidlo si zapamätá nastavené hodnoty len po vypnutí diaľkovým ovládačom, po vypnutí klasickým vypínačom sa vráti do pôvodného nastavenia. Nočný režim - svieti tlmeným svetlom. Farebná teplota: 3000-6000K. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Dekor dreva | Dub |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 36 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3060 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 210 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 36 W |
| Tvar | Štvorcový |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 36 W |
| Series | SLIMFRAME Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Drevený
SkladomDoprava zadarmo
Kovový
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

Kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


S denným bielym svetlom
Skladom


Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Plastový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo