



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Osram máme skladom za cenu 20.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Pätica | Integrovaný LED modul |
|---|---|
| Príkon zdroja | 18 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1980 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 140 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Počet spínacích cyklov | 20000 ON/OFF |
| Tvar | Guľatý |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Series | CEILING LUXO Osram |
| Výrobca | Osram |

So studeným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Inteligentný, s teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový
Skladom
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo




Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo

Plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo


Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo