Brilagi - stmievateľné LED svietidlo PILANA LED/60W/230V dub/biela 56x56 cm + DO
Nie je skladom
História cien
Popis produktu
Parametre
Hlavný materiálKov
FarbaBiela
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja60 W
Priemerná životnosť zdroja20000 h
Teplota chromatickosti3000-6500 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok3900 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom
Ekvivalent klasickej žiarovky270 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja60 W
TvarŠtvorcový
Uhol vyžarovania120 °
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoSpálňa/Obývačka
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla48 W
SeriesPILANA Brilagi
VýrobcaBrilagi
Odporúčame
Stropné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač 5-svetlo - Lejo
Kovový, plastový, priemer
SkladomDoprava zadarmo
BERGE LED lampa NEPTUN 120cm - 72W - 7200lm - IP20 - 6000K - studená biela