Brilagi - LED Stropné svietidlo MODERN MINI LED/53W/230V 3000-6000K + DO
FarbaBiela
Ekvivalent klasickej žiarovky255 W
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja53 W
Teplota chromatickosti3000-6000
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok3710 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom
Napätie230 V
Max. príkon zdroja53 W
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoSpálňa/Obývačka
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla53 W