





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Pružný LED pásik pre dekoratívne osvetlenie. Vhodný len do vnútorných priestorov (IP20). Poskytuje plynulý svetelný efekt bez viditeľných svetelných bodov. Široké a rovnomerné osvetlenie plochy (180°). Bezpečné nízkonapäťové napájanie 24V DC. Možnosť skrátenia pásika po 5 cm segmentoch. Dĺžka: 50 m.Na prevádzku je potrebný elektronický napájací zdroj pre LED pásy (nie je súčasťou balenia).
| Svetelný zdroj | Do zásuvky |
|---|---|
| Napájacie napätie | 24V |
| Druh | LED pásy |
| Typ | LED pásik |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Spôsob zapojenia | Priame zapojenie |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 500 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 500 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 3450 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 50000 lm |
| Index podania farieb (cri) | 90 Ra |
| Uhol vyžarovania | 180 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Počet spínacích cyklov | 25000 ON/OFF |
| Napätie | 24 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 500 W |
| Series | LED STRIP Kobi, TRAMO Kobi |
| Výrobca | Kobi |

Stojace, RGB
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V, RGB, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V, nástenné, RGB
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 24V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Do zásuvky, s napätím 12V, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
Do zásuvky, s napätím 230V, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, do zásuvky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, do zásuvky, nástenné
Skladom
Svetelné reťaze, nástenné
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, nástenné, LED pásy
Skladom
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou R7s
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo