





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu SmartLED máme skladom za cenu 28.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Svetelný zdroj | Do zásuvky |
| Napájacie napätie | 230V |
| Druh | Stojace, LED pásy |
| Rgb | Ano |
| Farba | Biela |
| Typ | Nočná lampička |
| Štýl | Detský |
| Miesto | Detská izba |
| Funkcie | RGB/LED technológia/Diaľkové ovládanie |
| Spôsob zapojenia | USB |
| Typ zástrčky | USB |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 5 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 5 W |
| Napätie | 5 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Celkový príkon svietidla | 5 W |
| Series | ASTRONAUT Asir |
| Výrobca | SmartLED |

Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, drevené
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, solárne, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Do zásuvky, drevené, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, solárne, šírka
Na odoslanie o 2 dni
Do zásuvky, drevené, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
S napätím 230V, RGB, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Do zásuvky, drevené, s napätím 230V
Skladom
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
S napätím 230V, nástenné, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, plastové, drevené
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, do zásuvky
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, solárne, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Stojace, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, RGB, LED pásy
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Sklenené, plastové, do zásuvky
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, s napätím 12V
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, plastové, do zásuvky
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo