Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LED RGBW Stm. nástenné dekoračné svietidlo MAYA LED/1W/230V + diaľkové ovládanie
História cien
- 15. 5. 2026 - 56,9 €
- 27. 8. 2025 - 56,9 €
Popis produktu
Funkčné osvetlenie, ale aj estetický doplnok v jednom. Štýlový vzhľad vhodný pre rôzne interiéry, od obývacích izieb po herné miestnosti. Skladá sa z deviatich svetelných modulov v tvare šesťuholníkov, ktoré je možné ľubovoľne kombinovať. Poskytuje široké spektrum farieb (RGBW). Diaľkové ovládanie zabezpečuje pohodlné ovládanie svetelných efektov a farieb na diaľku. Hudobný režim umožňuje svietiť do rytmu hudby, ideálne pre večierky a relaxáciu. Funkcia časovača - automatické vypnutie po 1, 2 alebo 3 hodinách. Moduly prilepte obojstrannou páskou, prepojte konektory a pripojte pomocou USB kábla.
Parametre
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Druh | Nástenné, LED pásy |
| Rgb | Ano |
| Typ | Nástenné svietidlo/LED panel prisadený |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Spálňa/Obývačka/Pracovňa |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom/Diaľkové ovládanie |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ zástrčky | C |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 1 W |
| Počet žiaroviek | 9 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 1 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 5 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 15 lm |
| Počet kusov v balení | 9 |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 9 W |
| Series | MAYA Polux, NEON WALL Polux |
| Výrobca | Polux |
Odporúčame

Philips - LED RGBW stmievateľný pásik Hue WACA 10m LED/20W/230V 2000-6500K
S napätím 230V, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
RGB LED pásik s WiFi Bluetooth diaľkovým ovládaním TUYA 5m 23W
Kovové, s napätím 12V, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
ecoPLANET Záhradná girlanda 5m + 6x 1W LED žiarovka
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED RGB projektor LED/5W/5V astronaut + diaľkové ovládanie
Stojace, RGB
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Solárny luster 2xLED/70W/12V 12000 mAh 6500K pr. 12 cm
Solárne, s napätím 12V
SkladomDoprava zadarmo
ECOLIGHT LED pásik 24V COB 9W/m 480LED 50m 8mm neutrálna farba SZ
S napätím 24V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED RGB Stmievateľná solárna lampa LED/5W/3,7V 3000K IP54 pr. 40 cm
Solárne, stojace, RGB
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED pás 50m LED/400W/230V 6500K IP65
S napätím 230V, nástenné, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
Základná sada - LED RGBW Stmievateľný pásik Philips Hue WACA 2m LED/20W/230V
S napätím 230V, nástenné, RGB
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
BERGE LED hliníkový profil zapustený 2m - sada
Kovové, nástenné, LED pásy
Skladom
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
BERGE LED zdroj do boxu - 24V - 60W - 2,5A - IP67
S napätím 24V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna GIRLANDA 25xE12 20m IP44 studená biela
Svetelné reťaze, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED Bazénová žiarovka LED/25W/12V IP68 6500K
Sklenené, s napätím 12V, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Svietiaca LED solárna záhradná fontána - Gardlov
Solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Govee - TV 46-60" SMART LED podsvietenie RGB
Do zásuvky, RGB, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED pás 50m LED/400W/230V 3000K IP65
S napätím 230V, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
SADA 10x LED Solárna lampa LED/0,06W/1,2V 6000K IP44 40 mAh
Svetelné reťaze, plastové, solárne
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 18xE12 13m čierna IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED Vonkajšia dekoračná reťaz BAJA ST64 20xE27/1W/230V 20,9m IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Philips - LED RGBW Stmievateľný pás Hue WACA 5m LED/20W/230V 2000-6500K
S napätím 230V, nástenné, RGB
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
BERGE Záhradná girlanda 15m + 16x 1W LED žiarovka
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
BERGE Tenký LED zdroj 24V - 400W - 16,67A - IP20
S napätím 24V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
BERGE LED zdroj tenký 24V - 300W - 12,5A - IP20
S napätím 24V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Solight WO794 - LED vonkajší dekoratívny svetelný reťaz GIRLANDA 25xE12 20m IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 cm biela
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo

































































