





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné stropné svietidlo s úspornou LED technológiou. Vďaka stupňu krytia IP44 vhodné aj do miestností s vyššou vlhkosťou. Možnosť manuálneho prepínania medzi 3 teplotami chromatickosti - 3000K, 4000K a 6000K. Na výber je niekoľko veľkostí s príslušným výkonom.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 50 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000/6000/3000 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Celkový svetelný tok | 4250 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 295 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 50 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Kúpeľňa |
| Celkový príkon svietidla | 50 W |
| Series | MAKARON Ecolite |
| Výrobca | Ecolite |

LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, priemer, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Plastový, priemer, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Plastový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový, plastový, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, plastový, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, priemer, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, šírka
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný, s teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
Skladom

Plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, plastový, priemer
Skladom
Plastový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, šírka, výška
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo