





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné stropné svietidlo s úspornou LED technológiou. Vďaka stupňu krytia IP44 vhodné aj do miestností s vyššou vlhkosťou. Možnosť manuálneho prepínania medzi 3 teplotami chromatickosti - 3000K, 4000K a 6000K. Na výber je niekoľko veľkostí s príslušným výkonom.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Čierna |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 36 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000/6000/3000 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Celkový svetelný tok | 3060 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 215 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 36 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Kúpeľňa |
| Celkový príkon svietidla | 36 W |
| Series | MAKARON Ecolite |
| Výrobca | Ecolite |

LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, plastové, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V, okrúhle, do spálne a obývačky
Skladom
LED, kovové, plastové
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, plastové
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevené, sklenené, kovové
Skladom
LED, do kuchyne, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, plastové, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo