


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED dizajnové stropné svietidlo. Funkcia stmievania a nastavenia farebnej teploty. Farebná teplota: 3000-6000K. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia. Farbu svetla je možné nastaviť aj pomocou bežného nástenného vypínača.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 86 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3400 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 235 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 86 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 86 W |
| Series | TRIVARO Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

LED, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, kovové
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom

LED, kovové, plastové
Skladom
Drevené, sklenené, kovové
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevené, sklenené
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
S napätím 230V, okrúhle, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Skladom
LED, drevené, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo