





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Globo máme skladom za cenu 99.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Pätica | GU10 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Počet žiaroviek | 6 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 35 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Series | ROBBY Globo |
| Výrobca | Globo |

V modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomV modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová, sklenená
Skladom
V modernom štýle, povrchová, drevená
Skladom
V modernom štýle
SkladomV modernom štýle, v industriálnom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
Bronzová
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, bronzová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmoV modernom štýle
Skladom

V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V modernom štýle, kovová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle
SkladomV modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
SkladomV modernom štýle, povrchová
SkladomV modernom štýle, v industriálnom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, výklopná
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo