Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Béžovo-krémový vnútorný a vonkajší behúň 70x200 cm Peg Linen Vanilla – Pappelina
Rozmery 70×200 cm
História cien
- 2. 5. 2026 - 198,9 €
- 19. 4. 2026 - 198,9 €
- 19. 3. 2026 - 198,1 €
- 23. 1. 2026 - 185,3 €
- 16. 1. 2026 - 189,66 €
- 28. 11. 2025 - 174,4 €
- 7. 11. 2025 - 196,2 €
Popis produktu
Koberec Peg si získa každého milovníka golfu – jeho názov evokuje obraz dokonalého odpalu a prípravy loptičky na svieže golfové greeny. Jeho vzor sa skladá z radu jemných kruhov, ktoré sú precízne a elegantne usporiadané. Koberec je vyrobený zo švédskeho PVC bez ftalátov a je utkaný na tradičných stavoch. Vzhľadom na povahu materiálu má dlhú životnosť a hodí sa na vnútorné aj vonkajšie použitie. Veľmi ľahko sa udržuje – možno ho prať v ruke alebo v práčke na 30 °C. Dobré vedieť: rozmery koberca sa môžu líšiť o približne 4 % v dôsledku procesu tkania.
Rozmery
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Výroba | Tkané |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Typ | Behúň |
| Farba | Sivá |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Škandinávsky |
| Krajina pôvodu | SE |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester/PVC |
| Hrúbka | 0.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Behúň |
| Váha | 2.32 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Umiestnenie | Exteriér/interiér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Zatavené |
| Typ vlasu | Bouclé |
| Produktový rad | Peg |
| Vzor | Bodky/geometrické |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Premium |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie/vhodný na pranie/obojstranný/protišmykový |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/možno prať v práčke/perte na 30 stupňov |
| Materiál zadnej strany | Bez spodnej strany |
| Špecifikácia materiálu | 92% PVC/8% polyester |
| Výrobca | Pappelina |
Odporúčame

Krémový prateľný okrúhly koberec ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžový koberec 160x235 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
160×235 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec BCF Morad GREK čierny
80×150 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Krémový koberec 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely koberec 160x230 cm Yen One – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krémový koberec 120x170 cm Art – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec SOFFI shaggy zlatý
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Protišmykový behúň Maroko čierny TRELLIS 30350
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Modrý/béžový koberec 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Koberec CASABLANCA krém
100×150 cm, tkaný, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 90 x 150 cm, hnedá
S dlhým vlasom, syntetický, s krátkym vlasom
SkladomDoprava zadarmo
Sivý koberec 160x230 cm Creation – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Krémový okrúhly koberec ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Slonovinový obojstranný jutový okrúhly koberec ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cm, s dlhým vlasom, jutový
Skladom
Koberec Soho 13
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Krémový okrúhly koberec ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Koberec BCF Alfa 01 červený
40×60 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec LAZUR C940M tmavo sivý / tyrkysový
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
Koberec ATLAS PP E951A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec ATLAS PP F739A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec LAZUR C944A biely / ružový
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec SOFFI shaggy ružový
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Behúň BCF TRIO bordo
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Krémový koberec 200x290 cm Leon – Villeroy&Boch
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zeleno-krémový koberec z viskózy 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec Panamero 07 sivý
60×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec protišmykový RUMBA 1385 fialový
60×200 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Behúň BCF IMPRESJA béž
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeňNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
Drevený, v modernom štýle, stojací
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom


































































