Krémovobiely koberec 160x230 cm Yen One – Universal
Rozmery 160×230 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Krásny vzhľad / dizajn (69%)
- Mäkký a príjemný na dotyk (54%)
- Svetlejšia farba ako na fotke (11%)
- Tenký materiál / nízky vlas (3%)
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 115 € do 204,03 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 44,52 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 31. 5. 2026 - 159,52 €
- 15. 5. 2026 - 159,52 €
- 7. 5. 2026 - 174,02 €
- 21. 4. 2026 - 174,52 €
- 14. 4. 2026 - 177,02 €
- 29. 3. 2026 - 190,52 €
- 17. 3. 2026 - 152,82 €
- 10. 3. 2026 - 167,52 €
- 5. 3. 2026 - 182,46 €
- 24. 2. 2026 - 177,55 €
- 1. 1. 2026 - 186,88 €
- 31. 5. 2026 - 115 €
- 15. 5. 2026 - 115 €
- 7. 5. 2026 - 144 €
- 21. 4. 2026 - 145 €
- 14. 4. 2026 - 150 €
- 29. 3. 2026 - 177 €
- 17. 3. 2026 - 122 €
- 10. 3. 2026 - 131 €
- 5. 3. 2026 - 148,8 €
- 24. 2. 2026 - 175 €
- 1. 1. 2026 - 156,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Aké vlastnosti sú pre vás kľúčové pri výbere toho pravého koberca do interiéru ? Značka Universal kladie dôraz nielen na moderný dizajn, ale aj vysokú funkčnosť. Kolekcia Yen sa vďaka polypropylénovému materiálu môže pýšiť ako vysokou odolnosťou proti oderu, tak i antistatickými vlastnosťami . Skvele sa navyše hodí aj do miestností, v ktorých sa nachádza podlahové kúrenie.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané |
| Druh | Kusové |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Materiál | Juta, Polypropylén, Polyester |
| Farba | Béžová |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Krajina pôvodu | BE |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén/polyester |
| Hrúbka | 1.7 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Stredný vlas |
| Váha | 6.44 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje/podlepené okraje |
| Typ vlasu | Kombinovaný |
| Produktový rad | Yen |
| Vzor | Štruktúrovaný/geometrické |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Extra/Back To School/Top Black Friday |
| Hustota | 197800 body/m² |
| Hustota materiálu | Stredná |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie/vhodné pre robotické vysávače |
| Starostlivosť | Bodové čistenie/utierajte vlhkou handričkou/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Juta |
| Špecifikácia materiálu | 60% polypropylén/40% polyester |
| Výrobca | Universal |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Krásny vzhľad / dizajn (69%)
- Mäkký a príjemný na dotyk (54%)
- Kvalitné spracovanie (29%)
- Svetlejšia farba ako na fotke (11%)
- Tenký materiál / nízky vlas (3%)
- Problémy s rozmerom / deformáciou (3%)
Používateľské recenzie
Nádherný, makkucky a veľmi kvalitný!
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Koberec je pěkný, příjemný, volila jsem tuto barvu, protože ladí s nábytkem.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Super bod ako na obrázku
Pekný koberec, ale nie príliš vysokej kvality. Je dosť tenký, vyššie vlákna sme rýchlo ušľapali.
Krasny designovy koberec, kremova barva vypada elegantne.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Podobné produkty

Obojstranný koberec Hanse Home Duet Rosel naturálny / biely kruh
1 cm, ⌀ 160 cm, tkaný, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Ručne tkaný vlnený koberec v svetlo prírodnej farbe 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Obojstranný koberec Hanse Home Duet Kona krémový / béžový kruh
Tkaný, vonkajší, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Antique 209 sivý, kruh
2 cm, ⌀ 200 cm, behúň, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Fargotex - Koberec Etna Beige
Tkaný, kusový, prírodný
Doprava zadarmo
Koberec moderný COCOON béžový
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Agnella Isfahan Venilia Morský
133×180 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Šnúrkový obojstranný koberec Brussels 205527/10620 svetlobéžový / krémový
120×170 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec FLORA 50021 D9TW
67×120 cm, tkaný, vonkajší
Na odoslanie o 6 dní
Šnúrkový koberec Patara kosoštvorce béžový
Tkaný, vonkajší, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec 3D Sahara ilúzia, sivý
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec LINEO A256/9H01
120×160 cm, tkaný, vonkajší
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Agnella Morphic Dunes sivý
133×190 cm, kusový, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec šnúrkový SIZAL FLAT 48832637 kruhy - sivý / krém
Vonkajší, kusový, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Nova 3D krémový
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Tesoro Cortona
80×150 cm, tkaný, perzský
Na odoslanie o 5 dní
Koberec JERSEY 19234 béžový, kosoštvorce BOHO
60×100 cm, tkaný, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Agnella Isfahan M Ladan Antracyt
80×120 cm, perzský, behúň
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec CRYSTA DIAMOND pieskový
120×170 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec MOYO 21 BEIGE WAVES
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Lankawi 602 krémový / béžový
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Lankawi 610 krémový / béžový
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Béžovo-krémový koberec 160x240 cm Anders Beige Natural – Asiatic Carpets
160×240 cm, tkaný, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Koberec Agnella Noble Ruti svetlosivý kruh
120 cm, ⌀ 120 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec kruh SANTA FE béžový
⌀ 100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec BUTIK 355 krémový / hnedý
80×10 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Elle Decoration Lyon Beans naturálny / krémový / hnedý kruh
1 cm, ⌀ 160 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Java Ivory
Tkaný, kusový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Koberec Matara P170A béžový / sivý
60×100 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Krémovobiely prateľný koberec 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
160×230 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec Modern ART 3D krémový
60×110 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec HELIX 3D boho krémový
Kusový, orientálny, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Pojazdný stojan s policami Metaltex Siena
63×41×23 cm, s nožičkami, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom













