
Krémový okrúhly koberec ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly, interiérový
-25 %80 €
106 €

Krémový okrúhly koberec ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, s dlhým vlasom, okrúhly, interiérový
-32 %43 €
63 €

Krémový okrúhly koberec ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cm, s dlhým vlasom, okrúhly, interiérový
-21 %126 €
159 €
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 126 € do 137,39 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 131,7 €
- 23. 5. 2026 - 131,7 €
- 15. 5. 2026 - 132,7 €
- 8. 5. 2026 - 133,2 €
- 29. 4. 2026 - 141,2 €
- 17. 4. 2026 - 130,35 €
- 9. 4. 2026 - 141,2 €
- 1. 4. 2026 - 133,56 €
- 29. 3. 2026 - 115,46 €
- 19. 3. 2026 - 137,13 €
- 12. 3. 2026 - 147,83 €
- 5. 3. 2026 - 121,6 €
- 26. 5. 2026 - 126 €
- 23. 5. 2026 - 126 €
- 15. 5. 2026 - 128 €
- 8. 5. 2026 - 129 €
- 29. 4. 2026 - 137,39 €
- 17. 4. 2026 - 123,3 €
- 9. 4. 2026 - 137,39 €
- 1. 4. 2026 - 122,12 €
- 29. 3. 2026 - 108,8 €
- 19. 3. 2026 - 121,6 €
- 12. 3. 2026 - 143 €
- 5. 3. 2026 - 121,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Krémový okrúhly koberec ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Priemer: | 200 cm |
|---|
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Farba | Krémová |
| Tvar | Okrúhle |
| Krajina pôvodu | TR |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Váha | 7.6 kg |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Kombinovaný |
| Produktový rad | Art |
| Vzor | Štruktúrovaný/geometrické |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1900 g/m² |
| Hustota materiálu | Stredná |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/utierajte vlhkou handričkou |
| Materiál zadnej strany | Juta |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Recenzie
Používateľské recenzie
Kvalitní koberec, líbí se mi zpracování
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Podobné produkty

Koberec Art 3D krémový kruh
⌀ 80 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Square Art 3D sivý kruh
Tkaný, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Square Art 3D béžový kruh
Tkaný, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Patio 5029/178 béžový / hnedý kruh
Tkaný, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec ASTORIA Aztec
80×150 cm, orientálny, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec AKRYL USKUP 353 slonová kosť / žltý
80×300 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Krémový koberec 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Koberec MIA E967A krémový / béžový
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Benita 0G092A krémový / tmavobéžový
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec ATHOS COKME CREAM EPU NP10A
Kusový, s dlhým vlasom, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
BE Koberec Kolekcia Zen Garden 2403 BEIGE – béžový obdĺžnikový Rozmer: 160x220 cm
160×100 cm, kusový, v modernom štýle
Skladom
Koberec PATIO INT 5029/178 naturálny kruh
Tkaný, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Sevilla paper white/dusty rose 160x230cm
160×230 cm, kusový, s dlhým vlasom
Skladom
Koberec Modern Art 3D krémový kruh
1 cm, ⌀ 80 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Arte Grande Style sivý
200×290 cm, kusový, orientálny
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Milano 011 krémový
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec HELIX 3D boho krémový kruh
V škandinávskom štýle, interiérový, syntetický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec PORTLAND G513A HIM vizon - biely
80×150 cm, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec šnúrkový CANSAS FOZ FG42B krémový
Tkaný, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Obojstranný koberec Hanse Home Twin Supreme Cebu sivý / krémový
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec BALANCE 1921 geometrický / glamour, sivý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Matara N973A geometria, béžový / krémový
120×170 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Matara N981A geometria, béžový / krémový
100×200 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Ballata Elian Shale geometrický, sivý / zelený
133×190 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Amigo 0E560A tmavobéžový
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Lindo 8853 sivý
140×200 cm, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec ASPEN M278C terakota / tmavosivý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec LINEO A904/8P03
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Hanse Home Asmar Gratia ružový
80×150 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Hanse Home Gloria Cavallo krémový / béžový kruh
V modernom štýle, interiérový, syntetický
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec ALLURE 8783 grécky kľúč / rám, štruktúrovaný / glamour, svetlosivý / biely
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Flair 178 kruh sivý
2 cm, ⌀ 200 cm, kusový, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom



