
Krémový okrúhly koberec ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 200 cm, s dlhým vlasom, okrúhly, interiérový
-12 %157 €
178 €

Krémový okrúhly koberec ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly, interiérový
-10 %101 €
112 €

Béžový okrúhly koberec ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 200 cm, s dlhým vlasom, okrúhly, jednofarebný
-10 %156 €
173 €
Krémový okrúhly koberec ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
Rozmery ⌀ 160 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 101 € do 135 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 13,63 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 26. 5. 2026 - 114,63 €
- 8. 5. 2026 - 114,63 €
- 29. 4. 2026 - 117,38 €
- 17. 4. 2026 - 113,18 €
- 10. 4. 2026 - 102,3 €
- 29. 3. 2026 - 105,5 €
- 18. 3. 2026 - 110,25 €
- 10. 3. 2026 - 114,12 €
- 2. 3. 2026 - 111,25 €
- 26. 2. 2026 - 110,83 €
- 28. 1. 2026 - 107,5 €
- 1. 1. 2026 - 111,25 €
- 12. 11. 2025 - 115 €
- 7. 11. 2025 - 107,17 €
- 1. 11. 2025 - 110,83 €
- 30. 7. 2025 - 104 €
- 25. 7. 2025 - 105,26 €
- 18. 7. 2025 - 107,97 €
- 4. 7. 2025 - 111,93 €
- 26. 6. 2025 - 107,97 €
- 9. 6. 2025 - 111,93 €
- 6. 6. 2025 - 100,47 €
- 28. 5. 2025 - 107,97 €
- 16. 5. 2025 - 99,97 €
- 10. 5. 2025 - 102,97 €
- 2. 5. 2025 - 105,82 €
- 25. 4. 2025 - 95,82 €
- 26. 5. 2026 - 101 €
- 8. 5. 2026 - 101 €
- 29. 4. 2026 - 107,5 €
- 17. 4. 2026 - 95,2 €
- 10. 4. 2026 - 89,6 €
- 29. 3. 2026 - 96 €
- 18. 3. 2026 - 97 €
- 10. 3. 2026 - 99 €
- 2. 3. 2026 - 107,5 €
- 26. 2. 2026 - 107,5 €
- 28. 1. 2026 - 100 €
- 1. 1. 2026 - 107,5 €
- 12. 11. 2025 - 115 €
- 7. 11. 2025 - 99 €
- 1. 11. 2025 - 107,5 €
- 30. 7. 2025 - 104 €
- 25. 7. 2025 - 89 €
- 18. 7. 2025 - 104 €
- 4. 7. 2025 - 111,93 €
- 26. 6. 2025 - 104 €
- 9. 6. 2025 - 111,93 €
- 6. 6. 2025 - 89 €
- 28. 5. 2025 - 104 €
- 16. 5. 2025 - 88 €
- 10. 5. 2025 - 94 €
- 2. 5. 2025 - 104 €
- 25. 4. 2025 - 84 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
S kobercami od značky Villeroy & Boch premeníte svoj domov na oázu elegancie a pohodlia. Vďaka jednoduchému farebnému prevedeniu ľahko doplnia akýkoľvek interiér. Koberec s vysokým vlasom s výškou 1,5 cm je mimoriadne mäkký a nadýchaný. Má certifikát STANDARD 100 OEKOTEX a je vhodný aj do miestností s podlahovým vykurovaním. Kvalitná povrchová úprava a syntetické vlákna zo 100 % polyesteru zaručujú dlhú životnosť a mimoriadnu odolnosť. Koberec sa ľahko čistí, zašpinené miesto stačí jednoducho vyprať v prostriedku na koberce.
Rozmery
| Priemer: | 160 cm |
|---|
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy |
| Materiál | Polyester |
| Tvar | Okrúhle |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Hrúbka | 1.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Stredný vlas |
| Váha | 2.4 kg |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Úprava | Lesklý |
| Spôsob výroby | Strojovo všívaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (saxony) |
| Produktový rad | 1899 |
| Vzor | Abstraktné/jednofarebné |
| Dizajnový štýl | Moderný/glamour |
| Kvalita | Premium |
| Hustota | 1100 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Iba profesionálne čistenie/pravidelne vysávajte/bodové čistenie |
| Materiál zadnej strany | Polyester |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Farba | Krémová |
| Výrobca | Villeroy&Boch |
Podobné produkty

Koberec FUSION 9777 geometrický / moderný / abstraktný, krémový / béžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec THALES SHAPES
120×160 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec BRUSHSTROKES DRACO
160×221 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec HAWAI 3 krémový / sivý
Kusový, v modernom štýle, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agnella Calisia Bran béžový kruh
Prírodný, interiérový, s krátkym vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec CORE 8111 Ornament Vintage - béžový
120×170 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec GALYA K3729A hnedý kruh
Tkaný, s dlhým vlasom, orientálny
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Kandy N414A sivý / modrý / krémový
120×170 cm, tkaný, jutový
Na odoslanie o 5 dní
Béžový koberec 160x230 cm Stellar Beige Natural – Asiatic Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, prírodný
SkladomDoprava zadarmo
Koberec Palma 16701-561 sivý / krémový
Tkaný, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agnella ISFAHAN Trios - pieskový
80×120 cm, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Isfahan Aszra sivý
133×180 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec CALVIN KLEIN Compass CMP04 Ivory Multicolor
119×180 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec FUSION Shape 5706 krémový / béžový
160×220 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec GALYA K3701A hnedý / svetlohnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec FUSION 8299 geometrický / moderný / abstraktný, krémový / béžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec Selena GS003A krémový / béžový / sivý
80×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec MOYO 1 SOFT ROSE kruh
S dlhým vlasom, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Kandy N381A sivý / krémový
80×150 cm, tkaný, jutový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec GALYA K3729A hnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Garda P0266 mramor, béžový / krémový
140×190 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Galeria GL080E A.VIZON / A.VIZON
100×200 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Daisy Carving 6104A krémový / sivý
120×180 cm, tkaný, jutový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec RAGOLLE Argentum 63393 9293
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
SkladomDoprava zadarmo
Behúň MAYA PR207 krémový / zlatý
Tkaný, behúň, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Vonkajší prírodno-krémový okrúhly koberec Miami Outdoor S - Ø 118 cm
⌀ 118 cm, vonkajší, kusový
Skladom
Krémový koberec 120x170 cm Leon – Villeroy&Boch
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Behúň Lima 9553B mramor, sivý / krémový
Behúň, jutový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Agent 40404/895 sivý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec ARIA 2033 1 825
80×150 cm, kusový, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Nantes NT071A sivý / béžový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec AKRYL ELITRA 9962, slonia kosť / modrý
240×350 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
S držiakom toaletného papiera, kovová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom









