








Rozmery 100×160×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 611,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Tmavozelená/prírodná dvojlôžková posteľ s roštom 160x200 cm Oceane – Bobochic Paris
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Set | Vrátane roštu |
|---|---|
| Krajina pôvodu | PL |
| Výška nôh | 15 cm |
| Počet nôh | 5 ks |
| Stredový nosník | Áno |
| Výška čela postele | 68 cm |
| Výška rámu postele | 32 cm |
| Nosnosť | 185 kg |
| Váha | 37 kg |
| Rozmer | 160x200 |
| Dĺžka | 209 cm |
| Starostlivosť | Čistiť suchou handričkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe/pravidelne vysávať s vhodným nadstavcom na čalúnený nábytok |
| Materiál roštu | Preglejka |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Rošt je súčasťou | Áno |
| Produktový rad | Oceane |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Karamelovohnedá |
| Materiál nôh | Masív buk |
| Povrchová úprava | Melamín |
| Farba dreva | Karamelovohnedé drevo |
| Typ roštu | Latkové |
| Matrac je súčasťou | Nie |
| Príslušenstvo | Na nožičkách/s čelom/bez úložného priestoru |
| Materiál konštrukcie | MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Materiál | Čalúnené/MDF |
| Farba | Prírodná/tmavozelená |
| Material | Čalúnené/MDF |
| Výrobca | Bobochic Paris |

Čalúnená, z lamina, v rustikálnom štýle
Skladom
Z lamina, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
V dekore dub, z lamina, v rustikálnom štýle
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
S úložným priestorom, v dekore dub, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, čalúnená, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, v dekore dub, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, drevená, vyvýšená

S úložným priestorom, z lamina, v industriálnom štýle
Skladom
S úložným priestorom, z lamina, v rustikálnom štýle
Skladom
S úložným priestorom, v dekore dub, z lamina
Skladom
Vrátane matraca, z lamina, vrátane roštu
Skladom
80×140×206 cm, z lamina, boxspring
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, z lamina, v modernom štýle
Skladom
S úložným priestorom, drevená, v dekore dub
Na odoslanie o 4 týždne
Vrátane matraca, vyvýšená, z lamina
Skladom
113×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
68×180×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
S úložným priestorom, čalúnená, v modernom štýle
Skladom
130×183×222 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
130×183×222 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
126×180×205 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
S úložným priestorom, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40-100×166×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, drevená, z lamina
Na odoslanie o 4 týždne
93×160×200 cm, čalúnená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
103×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
160×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
120×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
45-100×186×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
35-90×186×208 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
113×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Plastový, kusový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
Silikónová
Skladom
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
18×50×25 cm, plastový
Skladom
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Stojaci, s pumpičkou
Skladom
90×90 cm, na plátne, jednodielny

102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom