



Rozmery 120×186×213 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hnědá látka Monolith 09 dodává posteli sofistikovaný vzhled, který se snadno začlení do různých interiérů. S pečlivě zvolenými materiály a precizním zpracováním nabízí tato postel nejen estetiku, ale také dlouhou životnost. Tkanina MONOLITH je potažena speciální ochrannou vrstvou, která vytváří vrstvu, která chrání před rychlým průsakem tekutin. To zabrání tkanině okamžitě absorbovat vodu, což způsobí, že tekutina kondenzuje na povrchu tkaniny. Díky tomu máme čas jemně rozlít rozlitou tekutinu pomocí jemného hadříku nebo papírové utěrky. Odolná vůči otěru, Odolná vůči skvrnám, Snadné čištění Gramáž - 330 g/m2 +-5% Složení - 100% PES Otěruvzdorný test Martindale 100 000 cyklů.
| Šírka: | 186 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 213 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Bez matraca |
| Materiál | Čalúnené |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Hnedá |
| Doba dodania, ak nie je skladom | 6-8 |
| Nosnosť do | 120 |
| Dĺžka | 213 |
| Veľkosť ložnej plochy | 200x180 |
| Úložný priestor | Ano |
| Demont | Ano |
| Výška spania | 43 |
| Materiál poťahu | Látka |
| Názov látky | Monolith 09 |
| Výrobca | Žltá Hala |

68×180×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
130×198×217 cm, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
113×160×220 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
40-44×140 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×160×208 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, boxspring
Skladom
93×160×220 cm, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
103×180×211 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
140×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Na odoslanie o 4 týždne
133×160×220 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
126×195×205 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
40-100×186×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
40-100×186×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
126×180×205 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
30-100×165×208 cm, vrátane matraca, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×180×200 cm, drevená, vyvýšená
SkladomDoprava zadarmo
45-100×186×210 cm, s úložným priestorom, drevená
SkladomDoprava zadarmo
81×140×205 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
35-85×186×216 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
52-92×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
81×140×200 cm, z lamina, v modernom štýle
Skladom
40-117×186×218 cm, drevená, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
65×188×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
110×205×230 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
98×140×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
98×140×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
40-100×186×218 cm, drevená, vrátane roštu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
110-117×140×202 cm, vrátane matraca, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
96×145×206 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň