Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Sivo-krémový okrúhly koberec ø 120 cm Gloria Cavallo – Hanse Home
Rozmery ⌀ 120 cm
História cien
- 1. 5. 2026 - 29,9 €
- 8. 12. 2025 - 29,9 €
- 5. 12. 2025 - 32 €
- 28. 11. 2025 - 32,1 €
- 22. 11. 2025 - 33,8 €
- 11. 11. 2025 - 33,9 €
- 1. 11. 2025 - 35,9 €
- 20. 10. 2025 - 31,92 €
- 8. 10. 2025 - 32 €
- 7. 10. 2025 - 39,9 €
- 6. 10. 2025 - 34 €
Popis produktu
Koberec Gloria má hravý vintage dizajn , vďaka ktorému vytvorí štýlovú atmosféru v každom obytnom priestore. Je vyrobený zo 100 % polypropylénu. Vďaka tomu odpudzuje nečistoty a ľahko sa čistí. S vlasom s výškou 9 mm je vhodný aj na podlahové vykurovanie. Napriek tomu, že je takto tenký, je tiež príjemne mäkký.
Rozmery
| Priemer: | 120 cm |
|---|
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Okrúhle |
| Štýl | Retro |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Krajina pôvodu | BE |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 1 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Váha | 2 kg |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo všívaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (velúr) |
| Produktový rad | Gloria |
| Vzor | Pruhy/abstraktné |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 1600 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické bielidlo/bodové čistenie/pravidelne vysávajte/utierajte vlhkou handričkou |
| Materiál zadnej strany | Juta |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Výrobca | Hanse Home |
Odporúčame

Krémový koberec 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Modrý/béžový koberec 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Krémový koberec 200x290 cm Leon – Villeroy&Boch
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec EMERALD exkluzívny 1018 glamour, styl marmur fľaškovo zelený / zlatý
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec SOFFI shaggy čierny
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Slonovinový obojstranný jutový okrúhly koberec ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cm, s dlhým vlasom, jutový
Skladom
Protišmykový behúň Maroko čierny TRELLIS 30350
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúň BCF TRIO bordo
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec ATLAS PP F739A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec SOFFI shaggy zlatý
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Krémový okrúhly koberec ø 133 cm Wolly – BT Carpet
⌀ 133 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec šnúrkový SIZAL FLAT 48832637 kruhy - sivý / krém
80×150 cm, vonkajší, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
Odolná vstupná kobercová rohož s PVC 1+1 ZADARMO, 90 x 150 cm, hnedá
S dlhým vlasom, syntetický, s krátkym vlasom
SkladomDoprava zadarmo
Koberec SILK orgován
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec LAZUR C940M tmavo sivý / tyrkysový
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Béžový koberec behúň 80x200 cm - Mila Home
80×200 cm, behúň, s dlhým vlasom
Skladom
Koberec SOFFI shaggy ružový
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
Modrý/béžový koberec 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vonkajší koberec 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Skladom
Koberec CASABLANCA krém
100×150 cm, tkaný, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Zeleno-krémový koberec z viskózy 95x140 cm Oriental – Nouristan
95×140 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec ATLAS PP E951A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec BCF Alfa 01 červený
40×60 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Krémovobiely koberec 200x290 cm – Universal
200×290 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Skladom
Koberec Universal Anouk Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cm, interiérový, s krátkym vlasom
Skladom
Koberec protišmykový RUMBA 1385 fialový
60×200 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Vonkajší koberec 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Skladom
Jutový behúň v prírodnej farbe 80x200 cm Bouclé – Hanse Home
80×200 cm, behúň, jutový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely koberec 160x230 cm Yen One – Universal
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom




































































