














Rozmery 50×39×22 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria SAPHO LATUS 3D model ÁNO Rozmer 39,4x50x22 cm Šírka 394 mm Výška 500 mm Hĺbka 220 mm Farba Hnedá Dekor Dub cuneo Možnosti farebného prevedenia Podľa vzorkovníka Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Dvierka Typ umývadla Klasické umývadlo Smer otvárania Univerzálne Výbava Spomaľovacie pánty Balenie obsahuje Úchytka Balenie neobsahuje Umývadlo Hmotnosť / ks 10.0 kg Balenie 1 ks EAN 8590913121838 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Smer otvárania - univerzálne Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí. Spomaľovacie pánty Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou.
| Šírka: | 39 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Série | SAPHO LATUS |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 39,4x50x22 cm |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8590913121838 |
| Hĺbka (mm) | 220 |
| Výška (mm) | 500 |
| Šírka (mm) | 394 |
| Séria | Sapho SAPHO LATUS |
| Výrobca | Sapho |

60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
53×40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×54×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
V modernom štýle, matná, v dekore dub
Skladom
48×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
53×40×22 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom