




Rozmery 46×79×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit Lara Como 80, závesná skrinka + keramické umývadlo, 794x447x460 mm, orech, S801-154-DSM Súprava Lara Como 80 od spoločnosti Cersanit je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si cenia jednoduchosť v spojení s kvalitným spracovaním. Rozmery umývadla sú široké 80 centimetrov, hlboké 45 centimetrov a hlboké 16,5 centimetrov. Skrinka má šírku 79,4 centimetrov, výšku 46 centimetrov a hĺbku 44,7 centimetrov. Súprava je určená na montáž priamo na stenu, čo používateľom umožňuje výber najvhodnejšej výšky umývadla. Zásuvky do skrinky majú chrómové rukoväte a pomalé uzatváracie mechanizmy. Keramické umývadlo je vybavené odtokom a prepadovou dierou proti pretečeniu vody a zaplaveniu kúpeľne. Súprava pozostávajúca zo skrinky a umývadla. Sifón a batéria nie sú súčasťou balenia. Technické údaje: Výrobca: Cersanit Séria: Lara a Como Typ: závesná skrinka + keramické umývadlo Dve funkčné a priestranné zásuvky Farba: svetlé drevo (orech) Jednoduché a moderné tvary Rozmery: 79,4(s) x 46,0(v) x 44,7(h) Materiál: drevotriesková doska Rozteč úchytiek zásuviek: 320 mm Farba úchytiek: chróm Montáž: vlastná montáž (dodávané v demonte)
| Šírka: | 79 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | S umývadlom |
| Dekor | Orech |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Ean | 5902115729690 |
| Výrobca | Cersanit |
| Hĺbka (mm) | 447 |
| Výška (mm) | 460 |
| Šírka (mm) | 794 |
| Šírka skrinky | 80-89 cm |
| Séria | Cersanit Lara |

73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
61×54×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
V modernom štýle, matná, v dekore dub
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
48×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom