







Rozmery 58×40×22 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
ZOJA – nová generácia kúpeľňového nábytku. Moderný dizajn umývadiel je zladený s ostrými hranami skriniek a podčiarknutý elegantnými plochými úchytkami v chróme. Umývadlové skrinky sú závesné, ale niektoré z nich je možné opatriť aj podpornými nohami pre jednoduchšiu inštaláciu. Skrinky sú ponúkané v prevedení lesklá biela a vo svetlom drevenom dekore dub platín . Kolekciu je možné kombinovať so širokou ponukou doplnkových skriniek, zrkadiel a galeriek. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Proti prípadnému zatekaniu vody do skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | S umývadlom |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Série | ZOJA |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 39,5x58x22 cm |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Ean | 8590913945441 |
| Výška (mm) | 580 |
| Šírka (mm) | 395 |
| Hĺbka (mm) | 220 |
| Séria | Aqualine Zoja |
| Výrobca | Aqualine |

56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom