













Rozmery 60×78×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria ALTAIR Šírka 775 mm Výška 600 mm Hĺbka 453 mm Farba Hnedá Dekor Dub emporio Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Zásuvky Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Automatické dovretie Součást balení Bez umývadla Hmotnosť 29.75 kg Balenie 1 ks EAN 8590913914614 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Automatické dovretie Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie. Bez umývadla Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Popis série Kolekcia ALTAIR predstavuje moderný kúpeľňový nábytok s bezúchytkovým otváraním a skosenými hornými hranami zásuviek a dverí pre pohodlné otváranie. V bielom lesklom prevedení alebo dokonalej imitácii duba - lamino dub Emporio. V ponuke sú najžiadanejšie rozmery umývadlových skriniek, ktoré dopĺňajú dva modely vysokých doplnkových skriniek - na výber s policami alebo s práčovným košom. Umývadlové skrinky sú vybavené spomaľovacími výsuvmi s doťahom od firmy Hettich. Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Proti prípadnému zatekaniu vody do umývadlovej skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 78 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Balenie | 1 |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Šírka (mm) | 775 |
| Šírka skrinky | 70-79 cm |
| Séria | Aqualine ALTAIR |
| Hĺbka (mm) | 453 |
| Výrobca | Aqualine |

S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
61×54×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
48×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
V modernom štýle, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom