






Rozmery 50×40×22 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria KERAMIA FRESH Rozmer 39,5x50x22 cm Šírka 395 mm Výška 500 mm Hĺbka 220 mm Farba Hnedá Dekor Dub platin Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Dvierka Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Nutná montáž Součást balení Bez umývadla Hmotnosť 5.08 kg Balenie 1 ks EAN 8590913853111 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Nutná montáž Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack). Bez umývadla Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Popis Možnosť výberu strany otvárania dvierok pri montáži (Otvory pre úchytku sú z vnútornej strany naznačené. Podľa zvolenej strany otvárania je potrebné ich vyvŕtať.) Umývadlo je možné pozične meniť s inštaláciou batérie na pravej alebo ľavej strane - viď fotogaléria Popis série Inovovaná rada skriniek KERAMIA FRESH vydarene kombinuje osvedčenú kvalitu a klasický vzhľad kúpeľňových skriniek so zaobleným keramickým umývadlom ZARA. Skrinky sú závesné, ale niektoré z nich možno opatriť aj podpernými nohami pre jednoduchšiu inštaláciu. Séria je vyrábaná v bielom lesklom prevedení alebo vo svetlom drevenom dekore dub platin. Kolekciu možno kombinovať so širokou ponukou doplnkových skriniek, zrkadiel a galériek. Ceny i rozmery sú uvedené bez nožičiek. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Proti prípadnému zatekaniu vody do skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 39,5x50x22 cm |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Šírka (mm) | 395 |
| Hĺbka (mm) | 220 |
| Šírka skrinky | 30-39 cm |
| Séria | Aqualine KERAMIA FRESH |
| Výrobca | Aqualine |

56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom