Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Tmavomodrý ručne tkaný vlnený koberec 160x230 cm Textured Wool Border – Flair Rugs
Rozmery 160×230 cm
História cien
- 29. 4. 2026 - 155,6 €
- 20. 4. 2026 - 155,6 €
- 21. 2. 2026 - 153,9 €
- 5. 11. 2025 - 166 €
- 20. 10. 2025 - 144,8 €
- 9. 10. 2025 - 145 €
- 8. 10. 2025 - 138 €
- 7. 10. 2025 - 172 €
- 3. 10. 2025 - 148 €
- 1. 10. 2025 - 172 €
- 19. 9. 2025 - 130 €
- 16. 9. 2025 - 137 €
- 16. 9. 2025 - 172 €
- 12. 9. 2025 - 148 €
- 30. 8. 2025 - 172 €
Popis produktu
Tmavomodrý ručne tkaný vlnený koberec 160x230 cm Textured Wool Border – Flair Rugs
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Krátky |
| Výroba | Tkané, Ručne tkané |
| Typ materiálu | Prírodné |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Vlna |
| Hrúbka | 1.2 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 11.04 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Spôsob výroby | Ručne všívaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (kombinovaný) |
| Produktový rad | Tuscany |
| Vzor | Štruktúrovaný/geometrické |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 3000 g/m² |
| Hustota materiálu | Vysoká |
| Vlastnosť | Ručne tkaný/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Príležitostne otočte koberec pre rovnomerné opotrebenie/nenamáčať/bodové čistenie/nepoužívajte chemické bielidlo/pravidelne vysávajte/neodporúčame dlhodobý kontakt s vodou |
| Materiál zadnej strany | Latex/bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 100% vlna |
| Farba | Tmavomodrá |
| Výrobca | Flair Rugs |
Recenzie
Používateľské recenzie
Je to kvalita, príjemné na dotyk aj chodenie 👍 Akurát farba na fotografii v e shope nezodpovedala originálu...
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Odporúčame

Behúň BCF TRIO bordo
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec ATLAS PP E951A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec BCF Alfa 01 červený
40×60 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Krémový okrúhly koberec ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Krémový koberec 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžovo-krémový koberec 160x240 cm Anders Beige Natural – Asiatic Carpets
160×240 cm, s dlhým vlasom, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Krémový prateľný koberec 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec SOFFI shaggy ružový
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Universal Parma Mismo, 160 x 230 cm
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec imitácia kože Krava G5067-4 sivá
100×150 cm, interiérový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Protišmykový behúň Maroko čierny TRELLIS 30350
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Krémový koberec 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec SOFFI shaggy zlatý
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Modrý/béžový koberec 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Krémový prateľný okrúhly koberec ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec Panamero 07 sivý
60×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, interiérový, s krátkym vlasom
Skladom
Krémový okrúhly koberec ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jutový behúň v prírodnej farbe 80x200 cm Bouclé – Hanse Home
80×200 cm, behúň, jutový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierno-sivý behúň Zala Living Cook & Clean Urban, 45 x 140 cm
45×140 cm, behúň, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec 170x120 cm Muse - Asiatic Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 160x230 cm Nova 1202 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec CASABLANCA krém
100×150 cm, tkaný, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec SARI 3436A béžový
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
Koberec 150x220 cm Atika – Hanse Home
150×220 cm, s dlhým vlasom, s kvetinovým vzorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec ATLAS PP F739A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec EMERALD exkluzívny 1018 glamour, styl marmur fľaškovo zelený / zlatý
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 11 x 33 cm
33×32×11 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom





























































