Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 160x230 cm Nova 1202 – Ayyildiz Carpets
Rozmery 160×230 cm
História cien
- 14. 5. 2026 - 146,83 €
- 8. 5. 2026 - 132,25 €
- 29. 4. 2026 - 125,92 €
- 14. 5. 2026 - 139,35 €
- 8. 5. 2026 - 118 €
- 29. 4. 2026 - 99 €
Popis produktu
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 160x230 cm Nova 1202 – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
|---|---|
| Krajina pôvodu | TR |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 0.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 5.336 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiestnenie | Exteriér/interiér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Kombinovaný |
| Produktový rad | Nova |
| Vzor | Štruktúrovaný/geometrické |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1450 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie/vhodné pre robotické vysávače/vhodný na pranie |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/perte ručne/nepoužívajte chemické bielidlo/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Polypropylén |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Farba | Béžová |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Odporúčame

Koberec Universal Moar Hakuna, 160 × 230 cm
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Ružový prateľný okrúhly koberec ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hnedý vnútorný a vonkajší koberec 160x230 cm Timber 1401 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec BCF Morad SLACEK béžový
60×110 cm, interiérový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Zeleno-krémový koberec z viskózy 95x140 cm Oriental – Nouristan
95×140 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Koberec SOFFI shaggy ružový
60×100 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec EMERALD exkluzívny 1018 glamour, styl marmur fľaškovo zelený / zlatý
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Svetloružový ručne tkaný vlnený behúň 60x230 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
60×230 cm, tkaný, behúň
Skladom
Béžový koberec 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Vonkajší koberec 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Skladom
Koberec Soho 13
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Universal Anouk Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cm, interiérový, s krátkym vlasom
Skladom
Krémový koberec 200x290 cm Leon – Villeroy&Boch
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový prateľný koberec 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec BCF Alfa 01 červený
40×60 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Protišmykový behúň Maroko čierny TRELLIS 30350
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Obojstranný jutový okrúhly koberec v prírodnej farbe ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cm, s dlhým vlasom, jutový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Koberec Universal Parma Mismo, 160 x 230 cm
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Modrý/béžový koberec 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Behúň BCF TRIO bordo
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec ATLAS PP E951A zelený
60×100 cm, perzský, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Béžovo-krémový koberec 160x240 cm Anders Beige Natural – Asiatic Carpets
160×240 cm, s dlhým vlasom, prírodný
SkladomDoprava zadarmo
Modrý/béžový koberec 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Krémový koberec 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec ROYAL ADR 1745 bordový
60×200 cm, v modernom štýle, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Krémový koberec 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koberec Panamero 07 sivý
60×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec LAZUR C944A biely / ružový
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeňNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Nástenné hodiny ø 30,5 cm – Dakls
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Miska na mydlo bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Nástenná
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch

Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený







































































