Brilagi - stmievateľné stropné LED svietidlo MODERN LED/93W/230V 3000-6000K + diaľkové ovládanie
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
Parametre
Hlavný materiálKov, Plast
SmartAno
Farba svetlaTeplé biele, Denné biele, Studené biele
FarbaBiela
Teplota chromatickosti3000-6000 K
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja93 W
Priemerná životnosť zdroja30000 h
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok7700 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom
Ekvivalent klasickej žiarovky530 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja93 W
TvarŠtvorcový
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoSpálňa/Obývačka
Celkový príkon svietidla93 W
SeriesMODERN Brilagi
VýrobcaBrilagi
Podobné produkty
Eglo 901453 -LED Kúpeľňové stropné svietidlo ROVITO 17,2W/230V 30x57cm IP44 biela