Brilagi - LED stmievateľné svietidlo SLIMFRAME WOOD LED/36W/230V 49,5x49,5 cm + diaľkový ovládač
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
FarbaBiela
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja36 W
Teplota chromatickosti3000-6000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok3060 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom
Ekvivalent klasickej žiarovky210 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja36 W
TvarŠtvorcový
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoSpálňa/Obývačka
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla36 W
Dekor drevaDub
SeriesSLIMFRAME Brilagi
VýrobcaBrilagi
Podobné produkty
Eglo 901766 - LED kúpeľňové stropné svietidlo FUEVA LED/10,5W/230V 22x22 cm IP44 chróm
Kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 120x30 cm biele + DO
-9 %
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm biela + diaľkové ovládanie
-9 %
Brilagi - LED Stropné svietidlo SLIMFRAME LED/36W/230V 45x45 cm biela
Brilagi - stmievateľné LED svietidlo POOL SMART, 128 W / 230 V, priemer 100 cm, Wi‑Fi (Tuya), biele, s diaľkovým ovládaním
Šírka, výška, hĺbka
Eglo 901453 -LED Kúpeľňové stropné svietidlo ROVITO 17,2W/230V 30x57cm IP44 biela
LED svetlo Solight biela WO797
LED svetlo Solight biela WO797
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
ECOLIGHT Montážny rámček kľučiek PC pre LED panely - 60x60cm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED mini panel CCT, podhľadový, 6W, 450lm, 3000K, 4000K, 6000K, štvorcový
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Na odoslanie o 5 dní
Brilagi - stmievateľné LED svietidlo PORTOFINO LED/60W/230V pr. 80 cm zlaté + DO
Brilagi - stmievateľné LED stropné svietidlo LARIOS, 72 W, 230 V, biela, pr. 59 cm + diaľkový ovládač